POSYŁA MNIE BÓG,

abym głosił Ewangelię
i leczył rany zbolałych serc. Łk 4,18

· UCZESTNICY DEBAT


Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki
w ramach „Programu Doskonała Nauka II – moduł „Wsparcie konferencji naukowych”
(umowa nr: KONF/SN/0534/2023/01).

ZMIEŃ JĘZYK

MAŁGORZATA DĄBROWSKA

Jest Córką Króla! I tą tożsamością Dziecka Bożego chce zarazić każdą kobietę i każdego mężczyznę! Dlatego jako Chrześcijański Coach, trener biznesu, konsultant Testów Psychometrycznych pomaga wyznaczać cele i je osiągać - w skrócie pomaga realizować marzenia czyli żyć Boskim Życiem i robić Boski Biznes.

Prawie 30 lat jest w biznesie i zarządza tradycyjnymi biznesami: Agencją Celną Kroton i firmą concierge Pod Skrzydłami Anioła oraz firmą Boski Biznes, a także Fundacją Boskie Skrzydła.

Z zamiłowania wspiera, szczególnie kobiety w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po swoje szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych, inspiruje, zaraża wiarą i pozytywną energią.

W działaniach skupia się ze swoimi Klientami na Ich talentach, które otrzymali od Pana Boga, aby robili przede wszystkim to, do czego są powołani, a co ostatecznie przyniesie im satysfakcję i pieniądze, a odrzucili to co jest marnowaniem czasu.

Prowadzi spotkania Boski Biznes czyli networking dla przedsiębiorczych chrześcijańskich kobiet online i w kilku miastach Polski, na których się zaprzyjaźniamy, uczymy, rozwijamy, zyskujemy nowych partnerów biznesowych. Prowadzi także Klub Boskich Liderek, chrześcijańskie Mastermindy, warsztaty-rekolekcje, mentoringi i konsultacje indywidualne.

Jej główne zainteresowania to rozwój duchowy i osobisty, a także taniec, tenis, narty, śpiew, a nade wszystko relacje z drugim człowiekiem.

W życiu osobistym – matka 4 dzieci (30,26,22,16 lat) żona – 31 lat małżeństwa, od 24 lat walczy o swoje małżeństwo i wciąż wierzy w cuda w relacjach.