POSYŁA MNIE BÓG,

abym głosił Ewangelię
i leczył rany zbolałych serc. Łk 4,18

· UCZESTNICY DEBAT


Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki
w ramach „Programu Doskonała Nauka II – moduł „Wsparcie konferencji naukowych”
(umowa nr: KONF/SN/0534/2023/01).

ZMIEŃ JĘZYK

GRZEGORZ KICIŃSKI

Mąż, ojciec 5 dzieci, Dyrektor Generalny Fundacji Aniołów Miłosierdzia – poeta, pisarz, eseista, ewangelizator, redaktor, kompozytor, reżyser, scenarzysta, twórca ogólnopolskich projektów fundraisingowych (np. „Budujemy Most do Nieba – pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie” - kilkadziesiąt koncertów, wydarzeń modlitewnych i kampanii społecznych), ewangelizacyjnych (np. „Pielgrzymka Pokoju i Pojednania Monstrancji Fatimskiej - Niewiasty Eucharystii” - ponad 200 eventów, ponad 200 tys. uczestników), czy edukacyjnych (np. „Skarbonka Dobra” - ponad 5 tys. uczniów w Polsce) i wielu innych.

Autor licznych publikacji eksperckich, reportaży i felietonów. Twórca etiud filmowych, teledysków i misteriów ("Litania do Królowej Blokowisk", „Szepty w poduszkę”, „Telefon do św. Józefa”, „List z płonącego miasta”, „Przechodząc przez Dolinę Płaczu”, „Moje Westerplatte”, „Bezdomny Jezus”, „Droga Krzyżowa – Stacja: Ukraina, itp.). Autor książek i tomików (np. „12 opowieści o Aniołach – historie prawdziwe”).

Specjalista ds. CSR, fundraisingu i marketingu: autor wielowymiarowych projektów PR i długofalowych działań wizerunkowych, twórca modeli finansowych dla takich projektów, jak np.: wspomniany wyżej Most do nieba (budowa i utrzymanie pierwszego hospicjum dla dzieci i dorosłych na Litwie), Dziedziniec Dialogu, stołeczne uroczystości i koncerty w trakcie kanonizacji JP2 i Światowych Dni Młodzieży i wiele innych.